Nawigacja

koła zainteresowań zajęcia wyrównawcze

zajęcia dodatkowe

koła zainteresowań

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

KLASY 1-3

 

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

  • Koło Młodego Łodzianina dla klas 2 i 3 - p. A. Bogusz, p. W. Kaliszak
  • Koło Kaligrafii - środa 13.30-14.30 w sali świetlicowej, p. K. Przyłucka

 

 

 JĘZYK ANGIELSKI

  • dodatkowa godzina j. angielskiego dla klasy 3b - poniedziałek 13.55-14.40 sala 102                      p. A. Pietraszewska
  • dodatkowa godzina j. angielskiego dla klasy 3f - poniedziałek 13.55-14.40 sala 105                      p. M. Dłużewska
  • dodatkowa godzina j. angielskiego dla klasy 3e - wtorek godz. 9.50-10.35 p. A. Olszacka

 

 PLASTYKA

  • koło plastyczne dla klas 3 - czwartek 14.45-15.30 sala 305, p. K. Banach

 

 MUZYKA

  • koło taneczne dla klas 3 - wtorek godz. 13.55-14.40 sala 06, p. M. Majeranowska

ORIGAMI

  • koło origami dla klas 2 - czwartek 13.00-13.45 sala 203 p. B. Pentela
  • koło origami dla klas 3 - wtorek 14.00-14.45 sala 04 p. B. Kamińska

 

 INFORMATYKA

  • koło informatyczne dla klas 3 - poniedziałek godz. 14.45-15.30 sala 206 p. J. Jankowska - Bednarek

 

 

 GRY

  • koło szachowe - poniedziałek 10.00-11.00 w sali świetlicowej, p. K. Przyłucka

 

 

 WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • piłka nożna chłopców kl. 2-3 - poniedziałek 18.00-19.00 sala gimnastyczna p. A. Biskupski 
  • nauka jazdy na łyżwach - środa 12.50 -13.35 lodowisko, p. Ł. Ławniczak
  • gimnastyka korekcyjna - środa 13.00-13.45 sala 06, p. S. Kazimierczyk

 

 

 

 

 

 

KLASY 4-6

 

 

 RELIGIA

  • koło Caritas z elementami j. włoskiego dla klas 4-5 - piątek 13.55-14.40 sala 05 p. K. Florczyk
  • koło formacyjno-modlitewne - poniedziałek 14.45-15.30 sala 304 p. M. Śliwińska
  • koło formacyjno-modlitewne - piątek 13.55-14.40 sala 304 p. A. Kaźmierowska

 

 JĘZYK POLSKI

  • koło polonistyczne dla klas 4-6 - wtorek 14.45-15.30 sala 305 p. M. Burtka-Konarzewska

 

 TEATR

  • koło teatralne - czwartek 14.45-15.30 sala 05 p. A. Oderska-Sękalska, p. K. Pipiak

 

Szkolny Klub Europejski - p. B. Błoch, p. A. Krauze

 

 

 JĘZYK ANGIELSKI

 

  • koło języka angielksiego dla klas 4 - czwartek 13.55-14.40 sala 04 p. M. Dłużewska
  • koło języka angielskiego dla klas 5 - poniedziałek 15.35-16.20 sala 03 p. A. Pietraszewska
  • koło języka angielskiego kl. 6c - wtorek 13.55-14.40 sala 107 p. F. Pirowski

 

 JĘZYK NIEMIECKI

  • koło języka niemieckiego kl. 4c - wtorek 8.00-8.45 sala 03 p. K. Baborowski
  • koło języka niemieckiego kl. 5c - czwartek 8.00-8.45 sala 05 p. K. Baborowski

 

 JĘZYK WŁOSKI

  • koło języka włoskiego kl. 4-5 - poniedziałek 14.45-15.30 sala 05 p. K. Florczyk

 

 TECHNIKA

  • koło techniczne - wtorek 14.45-15.30 sala 207 p. B. Tokarz

 

 

 

 HISTORIA

  • koło Młodego Historyka - wtorek 13.55-14.40 sala 601 p. A. Czajka

 

MUZYKA I PLASTYKA

 

  • koło plastyczne - wtorek 13.55-14.40 sala 106 p. M. Kaliszewska-Henczel
  • koło muzyczne - piątek 13.55-14.40 sala 106 p. D. Krych
  • koło origami - wtorek 14.45-15.30 sala 04 p. B. Kamińska

 

 PRZYRODA

  • koło przyrodnicze dla klas 4 - wtorek 13.00-13.45 sala 301 p. M. Wiśniowska
  • koło przyrodnicze kl. 5-6 - środa 14.45-15.30 sala 302 p. J. Latoszek

 

  WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

  • Usportowienie piłka nożna kl 4-6 - środa 15.30-17.00 orlik, sala gimnastyczna p. A. Kucharski
  • Piłka ręczna chłopców i dziewcząt - poniedziałek, środa, piątek 14.45-15.30, sala gimnastyczna p. R. Florczak
  • Piłka koszykowa chłopców i dziewcząt - poniedziałek, środa, piątek 15.30-16.15, sala gimnastyczna p. R. Florczak

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 19 w Łodzi
    ul. Balonowa 1
    94-108 Łódź
  • 0-42-686-47-89
    Fax: 0-42-689-86-32

Galeria zdjęć