Nawigacja

wyniki konkursów 2016/2017 wyniki konkursów 2015/2016

nasze osiągnięcia

wyniki konkursów 2016/2017

KLASY 4 - 6

 

   JĘZYK POLSKI

1. Międzyszkolny konkurs literacki "Największe wrażenie wywarło na mnie...wakacyjne wspomnienia"

miejsce I - Wiktoria Martin kl. 6a

miejsce II - Adam Walczak kl. 6a

miejsce III - Laura Linek kl. 5c, Julia Górniak kl. 4b

 

2. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze mojego dzieciństwa"

do finału zakwalifikowali się:

Jerzy Szwankowski kl. 5b,

Weronika Galińska kl. 4b,

Mateusz Muszyński kl. 6b, 

Igor Padyk kl. 6b,

Natalia Kozera kl. 6a

Aniela Michalik kl. 4e

Adam Walczak kl. 6a

WYNIKI:

III miejsce - Weronika Galińska kl. 4b , Adam Walczak kl. 6a

wyróżnienie - Aniela Michalik kl. 4e, Igor Padyk kl. 6b, Jerzy Szwankowski kl. 5b

 

3. Szkolny Konkurs Mitologiczny dla klas V

I miejsce - Wojciech Biały kl. 5b

II miejsce - Klara Kawka kl. 5d

                  Anna Gromczyk kl. 5b

                  Jerzy Szwankowski kl. 5b

III miejsce - Karolina Miazek kl. 5d

                   Michał Rychwalski kl. 5b

 

4. Międzyszkolny konkurs literacki "Największe wrażenie wywarło na mnie...wakacyjne wspomnienia - list"

I miejsce - Adam walczak kl. 6a

II miejsce - Wiktoria Martin kl. 6a

III miejsce - Laura Linek kl. 5c

 

5. Międzyszkolny konkurs fotograficzny "Kotki, pieski i inne zwierzaki"

I miejsce - Filip Kawecki kl. 6a

II miejsce - Adam Walczak kl. 6a

wyróżnienie - Maja Woźniak kl. 6a

 

6. Ogólnołódzki konkurs plastyczny "Pejzaże malowane naturą"

II miejsce - Aleksandra Szymańska kl. 5c

 

7. Mistrz Ortografii kl. 4-6

SZKOLNY KONKURS MISTRZ ORTOGRAFII KL 4 

I miejsce Piotr Zmysłowski kl. 4b

II miejsce Aleksandra Żak kl 4B

III miejsce Aleksandra Winciorek, Maja Więcławska

 

SZKOLNY KONKURS MISTRZ ORTOGRAFII KL 5

I miejsce Julia Białek kl. 5d

II miejsce Mateusz Kuczkowski Kl. 5a

III miejsce Zuzanna Chabrewicz Kl. 5b

 

SZKOLNY KONKURS MISTRZ ORTOGRAFII KL. 6

I miejsce Agata Malewska kl. 6b

II miejsce Oliwia Pietrasik kl. 6c

III miejsce Julia Sadło kl. 6b, Aleksandra Pietrzyk kl. 6b, Zuzanna Grzelewska kl. 6e

 

8. Najlepszy Polonista klas 4

 

I miejsce - Aniela Michalik 4e

II miejsce - Maria Jędrzejewska 4e

                 Aleksandra Żak 4b

                 Alicja Patyk 4d

                 Maja Więcławska 4d

III miejsce - Weronika Galińska 4b

                   Julia Górniak 4b

                   Zuzanna Niedomagała 4b

                   Dominika Pietrasik 4c

                  Maciej Mikołajczyk 4c

 

9. Najlepszy Polonista klas 6

I miejsce  Weronika Hetych  6e

II miejsce Adrian Wojcieszek 6a

III miejsce Zuzanna Szewczyk 6b

 

JĘZYK ANGIELSKI

1. Wojewódzki konkurs przedmiotowy z j. angielskiego

do etapu rejonowego zakwalifikowała się Julia Sadło kl. 6b opiekun p. I. Domagalska

 

2. Szkolny konkurs plastyczno językowy "Christmas Card"

I miejsce - Anna Gromczyk kl. 5b opiekun p. A. Pietraszewska

II miejsce - Dawid Jakubowski kl. 5a opiekun p. F. Pirowski

III miejsce - Anna Matuśkiewicz kl. 6e opiekun p. A. Pietraszewska

 

3. Ogólnołódzka Mała Olimpiada Języka Angielskiego

do etapu dzielnicowego zakwalifikowała się Aleksandra Muskała kl. 6b opiekun p. I. Domagalska

 

4. Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Języka Angielskiego"

wyróżnienie w kategorii klas V-VI otrzymał Jerzy Szwankowski kl. 5b opiekun p. A. Pietraszewska

 

5. Konkurs plastyczno - językowy "Valentine's Card"

I miejsce - Wiktor Kruszyński kl. 4e opiekun A. Pietraszewska

II miejsce - Gabriela Idzior kl. 6c

III miejsce - Rafał Miczek kl. 4a opiekun p. A. Olszacka

 

6. Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii dla klas 6

I miejsce - Martyna Nowak kl. 6c opiekun p. I. Domagalska

II miejsce - Krzysztof Bogdański kl. 6c opiekun p. I. Domagalska

III miejsce - Weronika Hetych kl. 6e opiekun p. A. Pietraszewska

 

7. Konkurs plastyczno-językowy Portret Królowej Elżbiety II dla klas 4-6

I miejsce - Oskar Garula kl. 4c opiekun p. M. Dłużewska

II miejsce - Dorian Rogowski kl. 6d opiekun p. F. Pirowski

II miejsce - Weronika Kowalczyk kl. 6c opiekun p. I. Domagalska

III miejsce - Igor Pawełoszek kl. 5b opiekun p. A. Pietraszewska

III miejsce - Julia Dąbrowska kl. 4a opiekun p. F. Pirowski

 

8. Konkurs plastyczno-językowy Kartka Urodzinowa dla Królowej

I miejsce - Martyna Martin kl. 5c opiekun p. I. Domagalska

II miejsce - Julia Dąbrowska kl. 4a opiekun p. F. Pirowski

III miejsce - Maria Jędrzejewska kl. 4e opiekun. p. I. Domagalska

 

9. Konkurs piosenki angielskiej

Soliści:

I miejsce - Aniela Michalik kl. 4e opiekun p. A. Pietraszewska

II miejsce - Aleksandra Żak kl. 4b opiekun p. F. Pirowski

III miejsce - Natalia Firmowska kl. 6e opiekun p. A. Pietraszewska

Zespoły:

I miejsce - Zofia Olejniczak kl. 6e i Weronika Żak kl. 6b

II miejsce - Stanisław Szuman i Hubert Kowalczyk kl. 5b

II miejsce - Alicja Algrzym i Igor Padyk kl. 6b

III miejsce - Weronika Galińska, Eliza Grzegory, Oliwia Furmaniak kl. 4b

wyróżnienie - Alicja Algrzym, Marcelina Lesiak, Weronika Żak i Igor Padyk kl. 6b

 

10. Ogólnołódzki konkurs English for Kids

do etapu II zakwalifikowali się:

Nadia Suk kl. 6a, Aleksandra Muskała kl. 6b i Mateusz Śledź kl. 6b

 

11. Najlepszy Anglista:

kl. IV - Karol Maciejewski kl. 4b

kl. V - Jan Malenta kl. 5b

kl. VI - Julia Sadło kl. 6b

 

 

 

  MATEMATYKA

Najlepszy Matematyk:

kl. IV - Piotr Janczak kl. 4b

kl. V - Wojciech Biały kl. 5b

kl. VI - Weronika Hetych kl. 6e

  HISTORIA

1. Szkolny konkurs plastyczno-historyczny z okazji Święta Niepodległości

miejsce II - Patrycja Ćwiczyńska 6a, Wiktoria Martin 6a

miejsce III - Natalia Firmowska 6e, Michalina Frankiewicz 6c, Natalia Szczygielska 6b

Wyróżnienia: Zuzanna Grzelewska 6e, b, Oliwia Furmianiak 4b, Karol Maciejewski 4, Nina Zarychta 5c, Oliwia Żyndul 6c

 

2. Szkolny konkurs plastyczno - historyczny "POWSTANIE LISTOPADOWE"

 miejsce I- Oliwia Furmianiak 4b; Oskar Garula 4c

 miejsce II - Patrycja Ćwiczyńska 6a;

miejsce III - Karol Maciejewski 4b; Alan Sosnowski 6a

 

 PRZYRODA

1. XV Konkurs Przyrodniczy

Do eliminacji łódzkich zakwalifikowali się:

Weronika Hetych klasa 6e- opiekun p. Joanna Latoszek

Julia Sadło klasa 6b-opiekun p. Joanna Latoszek

Mateusz Muszyński klasa 6b- opiekun p. Joanna Latoszek

 

2. Międzyszkolny Konkurs: Łódź znana i nieznana pt. "Parki Łodzi"

Do II etapu zakwalifikowali się:

Weronika Hetych klasa 6e-opiekun p. Latoszek

Mateusz Muszyński klasa 6b- opiekun p. Latoszek

 

3. II Ogólnołódzki Konkurs Wiedzy o Łodzi pt. " Parki Łodzi"

I miejsce - Mateusz Muszyński z klasy 6b - opiekun p. Latoszek

III miejsce - Weronika Hetych z klasy 6e - opiekun p. Latoszek

 

4. XV Ogólnołódzki Konkurs Przyrodniczy

Laureat-Weronika Hetych z klasy 6e-opiekun p. Latoszek

Finalista-Mateusz Muszyński z klasy 6b- opiekun p. Latoszek

 

5. VII Międzyszkolny Konkurs " Przyrodnicze skarby Łodzi"

wyróżnienie- Patrycja Ćwiczyńska z klasy 6 a- opiekun p. Latoszek

 

KLASY I - III

1. Konkurs recytatorski "Wiersze mojego dzieciństwa"

miejsce II - Natalia Kręgielska i Zuzanna Kamińska

wyróżnienie - Alicja Sołtysiak  opiekuowie: p. B. Detmer, p. G. Sołoducha - Nowak

 

2. XII Ogólnołodzki Konkurs Przyrodniczy "Małe i duże zwierzaki" - "Zwierzęta Łódzkiego Zoo"

I miejsce - Mateusz Moszczyński,  Mateusz Gajewski, Natalia Kręglicka opiekun p. G. Sołoducha - Nowak

 

3. XIV Konkurs przyrodniczy "Miłośnicy Ziemi"

I miejsce - Wiktoria Milbrandt kl. III c, Maria Paszyn kl. III d,  Szymon Pawełoszek kl. III e, opiekun p. G. Sołoducha - Nowak

 

4. Ogólnołódzki Konkurs Matematyczny "Zielone Zadania"

II miejsce - Jakub Łyczek kl. IIIc

wyróżnienie - Szymon Algrzym kl. IIIb, Adam Świątecki kl. IIIe

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 19 w Łodzi
    ul. Balonowa 1
    94-108 Łódź
  • 0-42-686-47-89
    Fax: 0-42-689-86-32

Galeria zdjęć